JURASSIC WORLD/JURASSIC WORLD. UPADŁE KRÓLESTWO [2xDVD]

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Filmostrada
  • Waga: 0.2 kg
  • Dostępność: termin realizacji 3-5 dni
  • 59,90 zł

Jurassic World/Jurassic World: Upadłe Królestwo

 
 
Tytuł oryginalny: Jurassic World/Jurassic World: Fallen Kingdom

Wydanie: 2 x DVD

Jurassic World

Wyreżyserowany przez Colina Trevorrowa ("Na własne ryzyko") pod producenckim nadzorem laureata Oscara Stevena Spielberga film z najbardziej przebojowej serii w dziejach kina – "Jurassic World" znacznie powiększa rozmiary tego sukcesu.

Przed 22 laty John Hammond zamarzył o parku rozrywki, którego goście staną oko w oko z żywymi dinozaurami. Teraz Jurassic World przyjmuje dziesiątki tysięcy gości dziennie, ale wśród atrakcji parku pojawia się niebezpieczeństwo: agresywny, genetycznie zmodyfikowany dinozaur wymykający się wszelkiej kontroli. Gdy na wyspie wybucha chaos, Owen (Chris Pratt, "Strażnicy galaktyki") i Claire (Bryce Dallas Howard, "Służące") muszą pospiesznie przywrócić porządek, by pobyt w parku nie zamienił się w szkołę przetrwania.

Jurassic World: Upadłe Królestwo

Mijają już trzy lata od chwili, gdy park rozrywki i luksusowy kurort Jurassic World został zniszczony przez dinozaury, które wymknęły się spod kontroli. Isla Nublar jest miejscem opuszczonym przez ludzi, ze swobodnie żyjącymi dinozaurami. Kiedy jednak uśpiony wulkan na wyspie budzi się do życia, Owen (Chris Pratt) i Claire (Bryce Dallas Howard) rozpoczynają kampanię na rzecz ocalenia dinozaurów z wyspy przed zagładą.Reżyser:     Trevorrow Colin, Bayona Juan Antonio
Obsada:     Pratt Chris, Howard Bryce Dallas
Data premiery:     2018-10-18
Czas trwania:     248 min.
Język:     angielski, polski dubbing
Napisy:     angielskie, estońskie, litewskie, łotewskie, polskie, rosyjskie
Dźwięk:   D.D.5.1