Piraci z Karaibów - kolekcja [5 x DVD]

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Galapagos
  • Waga: 0.3 kg
  • Dostępność: termin realizacji 3-5 dni
  • 159,00 zł

Przeżyj przygodę życia z kapitanem Jackiem Sparrowem (Johnny Depp) oraz wieloma innymi niezapomnianymi szelmami i bohaterami, dzięki którym każda z części stała się niekwestionowanym światowym hitem. Bądź świadkiem niewiarygodnej wyprawy kapitana Sparrowa już od jej pierwszych chwil.
Zobacz, jak wraz z załogą wyrusza, by odzyskać Czarną Perłę. Poznaj tajemnicę przeklętego skarbu, który zamienił życie kapitana Barbossy (Gepffrey Rush) w piekło. Przeżyj wraz z bohaterami zapierającą dech w piersiach bitwę z legendarnym władcą oceanów Davy'm Jonesem oraz z potworem z morskich otchłani. Sprawdź, jakie skutki będzie miało historyczne spotkanie najpotężniejszych piratów daleko na krańcu świata i jak zakończy się spotkanie Jacka Sparrowa z przerażającym kapitanem Slazarem.

 ,

Tytuł oryginalny: Pirates Of The Caribbean Boxset (5DVD)

Wydanie: 5 x DVD

Przeżyj przygodę życia z kapitanem Jackiem Sparrowem (Johnny Depp) oraz wieloma innymi niezapomnianymi szelmami i bohaterami, dzięki którym każda z części stała się niekwestionowanym światowym hitem. Bądź świadkiem niewiarygodnej wyprawy kapitana Sparrowa już od jej pierwszych chwil.
Zobacz, jak wraz z załogą wyrusza, by odzyskać Czarną Perłę. Poznaj tajemnicę przeklętego skarbu, który zamienił życie kapitana Barbossy (Gepffrey Rush) w piekło. Przeżyj wraz z bohaterami zapierającą dech w piersiach bitwę z legendarnym władcą oceanów Davy'm Jonesem oraz z potworem z morskich otchłani. Sprawdź, jakie skutki będzie miało historyczne spotkanie najpotężniejszych piratów daleko na krańcu świata i jak zakończy się spotkanie Jacka Sparrowa z przerażającym kapitanem Slazarem.
(GALAPAGOS)

PIRACI Z KARAIBÓW: KLĄTWA CZARNEJ PERŁY
Karaiby, wiek XVIII. Beztroskie, wręcz idylliczne, pirackie życie pełnego zawadiackiego wdzięku Kapitana Jacka Sparrowa (Johnny Depp), wali się w gruzy, gdy dosięga go ręka Nemesis w osobie przebiegłego i podstępnego Kapitana Barbossy (Geoffrey Rush), który ukradł wcześniej jego statek Czarną Perłę.
Barbossa atakuje miasto Port Royal i porywa córkę gubernatora, piękną Elizabeth (Keira Knightley). Sparrow zawiera sojusz z Willem Turnerem (Orlando Bloom), zdeterminowanym, by uratować ukochaną i razem ruszają w pościg za Czarną Perłą na skradzionym, najszybszym okręcie brytyjskiej floty. Will nie wie jednak, że na kapitanie Barbossie i całej jego załodze ciąży straszliwa klątwa związana z ukrytym skarbem.
"Piraci z Karaibów" to film najwyższych lotów! Nowatorskie efekty specjalne, przygoda, tajemnica, fantastyczne sceny batalistyczne, nieprzerwana akcja i humor plasują go na czołowym miejscu w odrodzonym dzięki niemu gatunku awanturniczych filmów "płaszcza i szpady".

PIRACI Z KARAIBÓW: SKRZYNIA UMARLAKA
Jedyny w swoim rodzaju pirat - kapitan Jack Sparrow (Johnny Depp) powraca z kolejnym krwawym długiem do spłacenia - ofiarował bowiem swoją duszę legendarnemu Davy Jonesowi, niesamowitemu władcy podmorskich głębin, który teraz domaga się swej własności. Jack krzyżuje matrymonialne plany Willa Turnera (Orlando Bloom) i jego pięknej narzeczonej Elizabeth Swann (Keira Knightley), którzy za sprawą nieszczęśliwych zbiegów okoliczności zostają rzuceni w wir przerażającej przygody. Jack bowiem desperacko pragnie uniknąć wiecznego potępienia zdobywając za wszelką cenę legendarną Skrzynię Umarlaka!

PIRACI Z KARAIBÓW 3: NA KRAŃCU ŚWIATA
Czasy piratów i ich zuchwałych wyczynów być może dobiegają końca... A to dzięki bezwzględnemu lordowi Cutlerowi Beckettowi, reprezentującemu interesy Kompanii Wschodnioindyjskiej, któremu udało się opanować Latającego Holendra. Statkiem-widmem dowodzi straszliwy kapitan Davy Jones, ale lord stał się jego zwierzchnikiem, ponieważ to w jego ręce trafiło serce kapitana, które kontroluje morza i oceany. Holender i wspierająca go armada pod dowództwem admirała Norringtona bezlitośnie niszczy wszystkie pirackie statki. Will Turner, Elizabeth Swann i kapitan Barbossa, który powrócił do świata żywych, łączą siły, by uwolnić Jacka Sparrowa ze skrzyni umarlaka, a potem wraz z innymi piratami stawić czoła Cutlerowi i jego potędze.

Zawadiacki błysk w oku nie pomoże szarmanckiemu kapitanowi Jackowi Sparrow wydostać się z pułapki Davyego Jonesa kryjącej się na krańcu świata. Tym razem nie ucieknie stamtąd przy pomocy rumu, czy związanych lianami żółwi. By wyzwolić pirata, Will Turner (Orlando Bloom), Elizabeth Swann (Keira Knightley) i kapitan Barbossa (Geoffrey Rush) zawiązują sojusz i wypływają na najdalsze wody, bowiem tylko gotowi na wszystko śmiałkowie mogą dołączyć do Jacka. W tym czasie, posługując się Latającym Holendrem, Kompania Wschodnioindyjska realizuje plan oczyszczenia mórz z wszelkich korsarzy.

PIRACI Z KARAIBÓW 4: NA NIEZNANYCH WODACH
Losy kapitana Jacka Sparrowa krzyżują się tym razem ze ścieżkami pewnej kobiety z jego przeszłości, Angeliki (Penelope Cruz). Pirat będzie się zastanawiał, czy połączyła ich miłość, czy wyłącznie pragnienie odnalezienia osławionego Źródła Młodości, którego Jack poszukuje wraz ze swym dawnym przeciwnikiem, Hectorem Barbossą.
Gdy kobieta zmusza Sparrowa do wejścia na pokład statku "Zemsta Królowej Anny", pod dowództwem siejącego grozę pirata Czarnobrodego (Ian McShane), Jack nie wie, kogo powinien lękać się bardziej - uwodzicielskiej Angeliki czy okrutnego Czarnobrodego.

PIRACI Z KARAIBÓW 5: ZEMSTA SALAZARA
Wyrusz w rejs z kapitanem Jackiem Sparrowem (Johnny Depp) i staw czoło upiornym marynarzom pod wodzą przerażającego kapitana Salazara (Javier Bardem), który w czasie ucieczki z Trójkąta Bermudzkiego poprzysiągł zemstę na Jacku i wszystkich piratach na morzu.
"Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara" to epicka produkcja pełna humoru, napięcia i niesamowitych efektów specjalnych!

Kategoria: przygodowy, komedia
Czas trwania:
PIRACI Z KARAIBÓW: KLĄTWA CZARNEJ PERŁY - 143 min.
PIRACI Z KARAIBÓW: SKRZYNIA UMARLAKA - 145 min.
PIRACI Z KARAIBÓW 3: NA KRAŃCU ŚWIATA - 161 min.
PIRACI Z KARAIBÓW 4: NA NIEZNANYCH WODACH - 130 min.
PIRACI Z KARAIBÓW 5: ZEMSTA SALAZARA - 120 min.
Obsada:
PIRACI Z KARAIBÓW: KLĄTWA CZARNEJ PERŁY - Johnny Depp, Geoffrey Rush, Orlando Bloom, Keira Knightley, Jack Davenport, Jonathan Pryce, Lee Arenberg, Mackenzie Crook, Damian O\'Hare, Giles New, Angus Barnett, David Bailie, Michael Berry Jr., Isaac C. Singleton Jr., Kevin McNally
PIRACI Z KARAIBÓW: SKRZYNIA UMARLAKA - Johnny Depp, Orlando Bloom, Keira Knightley, Jack Davenport, Bill Nighy, Jonathan Pryce, Lee Arenberg, Mackenzie Crook, Kevin McNally, David Bailie, Stellan Skarsgard, Tom Hollander, Naomie Harris, Martin Klebba, Alex Norton
PIRACI Z KARAIBÓW 3: NA KRAŃCU ŚWIATA - Johnny Depp, Orlando Bloom, Keira Knightley, Geoffrey Rush, Jonathan Pryce, Bill Nighy, Yun-Fat Chow, Tom Hollander, Stellan Skarsgard, Kevin McNally, Mackenzie Crook, Lee Arenberg, Martin Klebba, Greg Ellis, Jack Davenport
PIRACI Z KARAIBÓW 4: NA NIEZNANYCH WODACH - Johnny Depp, Penélope Cruz, Geoffrey Rush, Ian McShane, Kevin McNally, Sam Claflin, Astrid Berges-Frisbey, Keith Richards, Judi Dench, Gemma Ward, Richard Griffiths, Stephen Graham, Sebastian Armesto
PIRACI Z KARAIBÓW 5: ZEMSTA SALAZARA - Johnny Depp, Javier Bardem, Brenton Thwaites, Kaya Scodelario, Kevin R. McNally, Geoffrey Rush, Golshifteh Farahani, David Wenham, Orlando Bloom, Keira Knightley, Paul McCartney
Reżyseria:
PIRACI Z KARAIBÓW: KLĄTWA CZARNEJ PERŁY - Gore Verbinski
PIRACI Z KARAIBÓW: SKRZYNIA UMARLAKA - Gore Verbinski
PIRACI Z KARAIBÓW 3: NA KRAŃCU ŚWIATA - Gore Verbinski
PIRACI Z KARAIBÓW 4: NA NIEZNANYCH WODACH - Rob Marshall
PIRACI Z KARAIBÓW 5: ZEMSTA SALAZARA - Joachim Ronning, Espen Sandberg
Scenariusz:
PIRACI Z KARAIBÓW: KLĄTWA CZARNEJ PERŁY - Ted Elliott, Terry Rossio
PIRACI Z KARAIBÓW: SKRZYNIA UMARLAKA - Ted Elliott, Terry Rossio
PIRACI Z KARAIBÓW 3: NA KRAŃCU ŚWIATA - Ted Elliott, Terry Rossio
PIRACI Z KARAIBÓW 4: NA NIEZNANYCH WODACH - Terry Rossio, Ted Elliott
PIRACI Z KARAIBÓW 5: ZEMSTA SALAZARA - Jeff Nathanson
Muzyka:
PIRACI Z KARAIBÓW: KLĄTWA CZARNEJ PERŁY - Klaus Badelt
PIRACI Z KARAIBÓW: SKRZYNIA UMARLAKA - Hans Zimmer
PIRACI Z KARAIBÓW 3: NA KRAŃCU ŚWIATA - Klaus Badelt
PIRACI Z KARAIBÓW 4: NA NIEZNANYCH WODACH - Hans Zimmer
PIRACI Z KARAIBÓW 5: ZEMSTA SALAZARA - Geoff Zanelli
Rok produkcji:
PIRACI Z KARAIBÓW: KLĄTWA CZARNEJ PERŁY - 2003
PIRACI Z KARAIBÓW: SKRZYNIA UMARLAKA - 2006
PIRACI Z KARAIBÓW 3: NA KRAŃCU ŚWIATA - 2007
PIRACI Z KARAIBÓW 4: NA NIEZNANYCH WODACH - 2011
PIRACI Z KARAIBÓW 5: ZEMSTA SALAZARA - 2017
Data premiery: 27.09.2017
Dźwięk: DOLBY DIGITAL 5.1
Wersja językowa:
PIRACI Z KARAIBÓW: KLĄTWA CZARNEJ PERŁY - angielska, polska - lektor, turecka, rosyjska
PIRACI Z KARAIBÓW: SKRZYNIA UMARLAKA - angielska, polska - lektor (DD 2.0), czeska, węgierska
PIRACI Z KARAIBÓW 3: NA KRAŃCU ŚWIATA - angielska, polska - lektor, turecka
PIRACI Z KARAIBÓW 4: NA NIEZNANYCH WODACH - angielska, polska - lektor
PIRACI Z KARAIBÓW 5: ZEMSTA SALAZARA - angielska, polska - dubbing, węgierska
Napisy:
PIRACI Z KARAIBÓW: KLĄTWA CZARNEJ PERŁY - polskie, angielskie, tureckie, rosyjskie, hebrajskie
PIRACI Z KARAIBÓW: SKRZYNIA UMARLAKA - polskie, angielskie, czeskie, węgierskie, greckie, bułgarskie, rumuńskie
PIRACI Z KARAIBÓW 3: NA KRAŃCU ŚWIATA - polskie, angielskie, tureckie, greckie, bułgarskie, rumuńskie
PIRACI Z KARAIBÓW 4: NA NIEZNANYCH WODACH - polskie, angielskie
PIRACI Z KARAIBÓW 5: ZEMSTA SALAZARA - polskie, węgierskie, dla niesłyszących: angielskie
Format obrazu: 16:9