Przygoda na Antarktydzie [Blu-Ray]

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Galapagos
  • Dostępność: termin realizacji 3-5 dni
  • 56,00 zł
Walt Disney Pictures przedstawia przepełnioną akcją przygodę i wzruszającą opowieść o lojalności i przyjaźni. Okropna, nieprzychylna pogoda i straszny wypadek zmuszają uczestników ekspedycji naukowej do ewakuacji z bazy na Antarktydzie.

 

 

Tytuł oryginalny: Eight Below
Wydanie: 1 Blu-ray


Reżyseria: Frank Marshall
Obsada: Malcolm Stewart, Duncan Fraser, Wendy Crewson, Gerard Plunkett, Jason Biggs, Bruce Greenwood, Paul Walker, Moon Bloodgood, August Schellenberg, Belinda Metz, Connor Christopher Levins, Richard Sali, Damon Johnson, Dan Ziskie

Opis: Walt Disney Pictures przedstawia przepełnioną akcją przygodę i wzruszającą opowieść o lojalności i przyjaźni. Okropna, nieprzychylna pogoda i straszny wypadek zmuszają uczestników ekspedycji naukowej do ewakuacji z bazy na Antarktydzie. Przewodnik Jery (Paul Walker) musi pozostawić swe ukochane psy zaprzęgowe, aby przetrwać najbardziej zaciekłą zimę na Ziemi. Gnane niepohamowaną przyjaźnią wierne psy i osamotniony, tęskniący za nimi Jerry odbywają niewiarygodną przygodę, by się w końcu spotkać. Przygoda na Antarktydzie to oparta na faktach, cudowna, inspirująca opowieść, która z pewnością zachwyci całą rodzinę.

Dodatki: Blu-scape ice, movie showcase
Format i język dźwięku: niemiecki (Dolby Digital 5.1), polski lektor (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, duńskie, fińskie, francuskie, hiszpańskie, holenderskie, islandzkie, niemieckie, norweskie, włoskie
Format obrazu: 1080p 16:9, 1080p 2.40:1
Czas: 120 minut
Rok produkcji: 2006