Split [BLU-RAY]

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Filmostrada
  • Waga: 0.1 kg
  • Dostępność: termin realizacji 3-5 dni
  • 78,00 zł

 Scenarzysta, reżyser i producent M. Night Shyamalan powraca z thrillerem, który penetruje tajemnicze zakamarki pewnego ludzkiego umysłu.

Tytuł oryginalny: Split

Wydanie: BLURAY

 Scenarzysta, reżyser i producent M. Night Shyamalan powraca z thrillerem, który penetruje tajemnicze zakamarki pewnego ludzkiego umysłu.

Chociaż Kevin (James McAvoy) ujawnił swemu psychiatrze 23 różne tkwiące w nim osobowości, ciągle nie wiadomo, która z nich będzie zdolna ujawnić się i zdominować pozostałe. Zmuszony do uprowadzenia trzech nastolatek, Kevin toczy wojnę o przetrwanie z siłami naciskającymi go od wewnątrz - i wszystkim czynnikami zewnętrznymi - zanim ściany oddzielające wszystkie jego osobowości nie rozsypią się w proch.
(F)
 
Kategoria: thriller
Czas trwania: 117 min.
Obsada: James McAvoy, Anya Taylor-Joy, Betty Buckley, Haley Lu Richardson
Reżyseria: M. Night Shyamalan
Muzyka: West Dylan Thordson
Dodatki:

    ALTERNATYWNE ZAKOŃCZENIE
    SCENY USUNIĘTE
    THE MAKING OF SPLIT
    WIELE TWARZY JAMESA McAVOY'A
    OKIEM FILMOWCA: M. NIGHT SHYAMALAN

Rok produkcji: 2016
Data premiery: 22.05.2017
Dźwięk: DTS 5.1
Wersja językowa: angielski DTS-HD 5.1, polski DTS 5.1, portugalski DTS 5.1, czeski DTS 5.1, węgierski DTS 5.1, latynoamerykański (hiszpański)DTS 5.1
Napisy: polskie, angielskie, portugalskie, bułgarskie, kantońskie, mandaryńskie complex, mandaryński uproszczony, chorwackie, czeskie, greckie, węgierskie, indonezyjskie, koreańskie, latynoamerykańskie (hiszpańskie), rumuńskie, słoweńskie, tajskie, tureckie
Format obrazu: 16:9 - 2.40:1