Zło we mnie [DVD]

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Kino Świat
  • Waga: 0.1 kg
  • Dostępność: termin realizacji 3-5 dni
  • 29,00 zł

Porównywany do „Dziecka Rosemary” i „Carrie”, horror Oza Perkinsa  – syna legendarnego Anthony’ego Perkinsa – odtwórcy roli Normana Batesa z „Psychozy” Hitchcocka. W obsadzie wysoko ocenianego horroru (81/100 w skali Metascore) znaleźli się, m.in.: zdobywczyni Teen Choice Award – Emma Roberts („Królowe krzyku”, „American Horror Story”), gwiazda serialu „Mad Men” – Kiernan Shipka oraz James Remar („Dexter”, „Django”)

Tytuł oryginalny: February

Wydanie: DVD


Porównywany do „Dziecka Rosemary” i „Carrie”, horror Oza Perkinsa  – syna legendarnego Anthony’ego Perkinsa – odtwórcy roli Normana Batesa z „Psychozy” Hitchcocka. W obsadzie wysoko ocenianego horroru (81/100 w skali Metascore) znaleźli się, m.in.: zdobywczyni Teen Choice Award – Emma Roberts („Królowe krzyku”, „American Horror Story”), gwiazda serialu „Mad Men” – Kiernan Shipka oraz James Remar („Dexter”, „Django”).

W katolickiej szkole dla dziewcząt w Bramford zaczyna się przerwa świąteczna. Na miejscu, w opustoszałym z dnia na dzień internacie, pozostają wyłącznie Katherine (Kiernan Shipka) i Rose (Lucy Boynton), których rodzice – z niewiadomych powodów – nie stawili się po odbiór córek. Równolegle, swoją podróż w kierunku Bramford kontynuuje Joan (Emma Roberts) – tajemnicza kobieta z mrocznym sekretem. Jej nadejście uwalnia demony, która zaczynają zagrażać Katherine i Rose. Czy zdane tylko na siebie uczennice zdołają powstrzymać moce, które przebudziły się w zapomnianych podziemiach szkoły?


Reżyseria: OZ PERKINS
Występują:  EMMA ROBERTS, KIERNAN SHIPKA, JAMES REMAR, EMMA HOLZER  i inni
Produkcja: USA 2016
Gatunek: horror

Dane techniczne DVD:
Język: wersja oryginalna z polskim lektorem  5.1
Napisy: wersja oryginalna z polskimi napisami
Czas: 91 min
Obraz: 16:9 (1.85:1)
Region: 2
Dodatki: zwiastun filmu