Dzwoneczek i uczynne wróżk (Disney) [Blu-Ray]

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Galapagos
  • Waga: 0.1 kg
  • Dostępność: termin realizacji 3-5 dni
  • 56,00 zł
Co zrobisz, gdy pewnego dnia zobaczysz wróżkę? Bądź świadkiem pierwszego spotkania Dzwoneczka z człowiekiem, choć wcale nie tym, o którym myślisz. Na długo przed poznaniem Wendy i Zaginionych Chłopców w filmie "Piotruś Pan", Dzwoneczek spotkała Lizzy, małą dziewczynkę, która wierzyła w krainę wróżek i moc magicznego pyłku.

ddb 


Tytuł oryginalny: Tinker Bell and the Great Fairy Rescue
Wydanie: 1 Blu-ray


Reżyseria: Bradley Raymond
Obsada: Postacie animowane

Opis: Co zrobisz, gdy pewnego dnia zobaczysz wróżkę? Bądź świadkiem pierwszego spotkania Dzwoneczka z człowiekiem, choć wcale nie tym, o którym myślisz. Na długo przed poznaniem Wendy i Zaginionych Chłopców w filmie "Piotruś Pan", Dzwoneczek spotkała Lizzy, małą dziewczynkę, która wierzyła w krainę wróżek i moc magicznego pyłku. Podczas letniej wizyty wróżek na kwiecistych łąkach po raz pierwszy stykają się dwa różne światy. Dzwoneczek zostaje uwięziony przez samotną dziewczynkę, która bardzo potrzebuje kogoś do zabawy. Gdy inne wróżki wyruszają na pomoc, Dzwoneczek podejmuje wielkie ryzyko narażając na niebezpieczeństwo zarówno siebie, jak i swoje przyjaciółki. "Dzwoneczek i uczynne wróżki" to opowieść poruszająca wyobraźnię, która swoją magią zaczaruje całą rodzinę. Być może nawet i ty uwierzysz w moc czarów.

Dodatki: ceny niewykorzystane, How to Believe - teledysk Bridgit Mendler, Gry i zabawy: Tajemnice wróżek, Disney od kulis: Tworzenie domu dla wróżek
Format i język dźwięku: hebrajski (Dolby Digital 5.1), bułgarski (Dolby Digital 5.1), polski dubbing (Dolby Digital 5.1), angielski (DTS-HD MA 5.1), rosyjski (Dolby Digital 5.1), ukraiński (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, bułgarskie, estońskie, greckie, hebrajskie, litewskie, łotewskie, polskie, rosyjskie, rumuńskie, ukraińskie
Format obrazu: 16:9, 1080p

Czas: 77 minut
Rok produkcji: 2010