Klopsiki i inne zjawiska pogodowe - Blu-ray

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Imperial CinePix
  • Waga: 0.1 kg
  • Dostępność: termin realizacji 3-5 dni
  • 69,90 zł
Kiedy najnowsze urządzenie Flinta Lockwooda niespodziewanie niszczy miejski plac i z hukiem odlatuje w chmury - wygląda na to, że jego kariera wynalazcy jest skończona.

dd1 

Tytuł oryginalny: Cloudy with a Chance of Meatballs
Wydanie: 1 Blu-ray
Reżyseria: Chris Miller
Obsada: Postacie animowane

Opis: "Doskonała mieszanka humoru, emocji i hot-dogów!" - Michelle Tan, People Magazine
Kiedy najnowsze urządzenie Flinta Lockwooda niespodziewanie niszczy miejski plac i z hukiem odlatuje w chmury - wygląda na to, że jego kariera wynalazcy jest skończona. Jednak nagle dzieje się coś niesamowitego i z nieba zaczynają spadać pyszne cheeseburgery. Okazuje się, że maszyna działa! Ale sukces szybko przeradza się w katastrofę, gdy miasto zaczyna być zasypywane przez ogromne ilości jedzenia. Czy Flintowi i pogodynce Sam Sparks uda się wyłączyć maszynę i uratować sytuację?

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen, przepis na sukces: Realizacja filmu Klopsiki i inne zjawiska pogodowe, teledysk "Raining Sunshine" - iCarly's Miranda Cosgrove, śpiewaj razem z nami "Raining Sunshine" - interaktywna zabawa, za kulisami teledysku Mirandy Cosgrove "Raining Sunshine", najważniejsze składniki: Głosy w filmie Klopsiki i inne zjawiska pogodowe, ewolucja animacji w filmie ze wstępem twórcy specjalnych efektów wizualnych Roba Bredowa, sceny rozszerzone, wstępne sceny - porównanie storyboardów, komentarze: Christopher Miller, Phil Lord i Bill Hader
WYŁĄCZNIE NA BLU-RAY: "Upaćkaj ekran!" - specjalny tryb oglądania filmu podczas którego możesz rzucać wirtualnym jedzeniem w ekran, "Bitwa na jedzenie" - gra interaktywna rozwinięta na potrzeby Blu-ray
Format i język dźwięku: węgierski (Dolby Digital 5.1), hebrajski (Dolby Digital 5.1), bułgarski (Dolby Digital 5.1), arabski (Dolby Digital 5.1), polski dubbing (Dolby Digital 5.1), czeski (Dolby Digital 5.1), angielski (DTS-HD 5.1), hiszpański (Dolby Digital 5.1), rosyjski (Dolby Digital 5.1), słowacki (Dolby Digital 5.1), łotewski (Dolby Digital 5.1), litewski (Dolby Digital 5.1), ukraiński (Dolby Digital 5.1), estonśki (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, arabskie, bułgarskie, czeskie, hebrajskie, hindi, hiszpańskie, polskie, słowackie, węgierskie
Format obrazu: 1080p 2.35:1

Czas: 90 minut
Rok produkcji: 2009