Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga Hoole - Blu-ray

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Galapagos
  • Waga: 0.1 kg
  • Dostępność: termin realizacji 3-5 dni
  • 51,00 zł
Soren, to młoda sowa zachwycona opowieściami ojca o Strażnikach Ga'Hoole, którzy stoczyli straszliwą wojnę w obronie całego gatunku sów. Marzy o tym, aby pewnego dnia dołączyć do grona tych mitycznych wojowników. Starszy brat Sorena, Kludd, szydzi sobie z jego marzeń. Wszystko zmienia się, kiedy obaj wypadają z domku na drzewie prosto w łapy wrogów, których do tej pory znali tylko z opowiadań. Jedyną nadzieją na ocalenie królestwa sów jest odnalezienia Wielkiego Drzewa, domu legendarnych Strażników Ga'Hoole.

dd4 

Tytuł oryginalny: Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole
Wydanie: 1 Blu-ray
Reżyseria: Zack Snyder

Opis: Soren, to młoda sowa zachwycona opowieściami ojca o Strażnikach Ga'Hoole, którzy stoczyli straszliwą wojnę w obronie całego gatunku sów. Marzy o tym, aby pewnego dnia dołączyć do grona tych mitycznych wojowników. Starszy brat Sorena, Kludd, szydzi sobie z jego marzeń. Wszystko zmienia się, kiedy obaj wypadają z domku na drzewie prosto w łapy wrogów, których do tej pory znali tylko z opowiadań. Jedyną nadzieją na ocalenie królestwa sów jest odnalezienia Wielkiego Drzewa, domu legendarnych Strażników Ga'Hoole.

Dodatki: sceny dodatkowe, galeria zdjęć, teledysk, TRYB TOTALNEGO "OSOWIENIA" - POZNAJ ŚWIAT GA'HOOLE, Soren poprowadzi Cię poprzez film i odkryje ekscytujące prawdziwe historie o Sowim Królestwie, dodatkowo dwa niezwykłe wyzwania Uzbrojenie z Soren i Eglantine oraz Dopasuj sowie smakołyki, LEGENDY SOWIEGO KRÓLESTWA: POWSTANIE STRAŻNIKÓW, Sowia historia na dobranoc, która zainspirowała Sorena do poszukiwania Strażników
Format i język dźwięku: węgierski (Dolby Digital 5.1), hebrajski (Dolby Digital 5.1), polski dubbing (Dolby Digital 5.1), czeski (Dolby Digital 5.1), angielski (Dolby Digital 5.1), turecki (Dolby Digital 5.1), rosyjski (Dolby Digital 5.1), chiński (Dolby Digital 5.1), ukraiński (Dolby Digital 5.1), portugalski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielska, chińska, czeska, hebrajska, polski dubbing, portugalska, rosyjska, turecka, ukraińska, węgierska
Format obrazu: 16:9, 1080p

Rok produkcji: 2010