Ozzy Osbourne - God Bless Ozzy Osbourne - Blu-ray

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Mystic Production
  • Dostępność: termin realizacji 3-5 dni
  • 99,90 zł
Pierwsza oficjalna, dogłębna historia Ozzy'iego Osbourne'a. Film powstał przy współpracy i całkowitej akceptacji muzyka i jego rodziny. Wydawnictwo zawiera nowe wywiady oraz zdjęcia z czasów Black Sabbath i solowej kariery. Część zdjęć pochodzi z niepublikowanej wcześniej sesji.

dd5

Tytuł oryginalny: Ozzy Osbourne - God Bless Ozzy Osbourne
Wydanie: 1 Blu-ray
Obsada: Ozzy Osbourne

Opis: Pierwsza oficjalna, dogłębna historia Ozzy'iego Osbourne'a. Film powstał przy współpracy i całkowitej akceptacji muzyka i jego rodziny. Wydawnictwo zawiera nowe wywiady oraz zdjęcia z czasów Black Sabbath i solowej kariery. Część zdjęć pochodzi z niepublikowanej wcześniej sesji.

Ozzy Osbourne w ciągu swojej kariery uzyskał miano ikony rocka, postrzegany jest także jako założyciel heavy metalu. Jak przystało na prawdziwego rockmana, Ozzy wykazał się dużą charyzmą i nieobliczalnością, przez co był odbierany jako narwany szaleniec. Wydawnictwo "God Bless Ozzy Osbourne" przedstawia po raz pierwszy prawdziwą historię kariery Osbourne'a, zaczynają od założenia Black Sabbath przechodząc następnie do jego zwariowanej, solowej działalności. To był szalony okres w życiu Ozzy'iego, gdzie alkohol, narkotyki i demolki były na porządku dziennym. Na jego życie miała także wpływ śmierć Randy Rhoads'a oraz telewizyjny program "The Osbournes", przedstawiający prywatną stronę rodziny artysty. Film "Good Bless Ozzy Osbourne" pokazuję krętą, emocjonalną ale i zwycięską walkę z nałogiem, mającym niszczycielski wpływ na jego karierę i stosunki z rodziną.

Wydawnictwo zawiera niepublikowane wcześniej zdjęcia oraz wywiady z Ozzy'm, jego rodziną, kolegami z zespołu, a także ludźmi dla których Osbourne był inspiracją. Nagranie "Good Bless Ozzy Osbourne" jest niepowtarzalną szansą aby zajrzeć w głąb umysłu i duszy ikony rocka.
Bonus: Wywiad z Ozzy'm i Jack'iem Osbourne'm/ Nieopublikowane sceny/ Zdjęcia z Tribeca Film Festivalt.
Dodatki: bezpośredni dostęp do scen
Format i język dźwięku: angielski (Dolby Digital 5.1)
Napisy:
Format obrazu: 16:9