50 pierwszych randek - Blu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Imperial CinePix
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 59.90 zł
Henry Roth (Adam Sandler) jest weterynarzem, mieszkającym na Hawajach, który spędza miło czas w towarzystwie odpoczywających na wyspie kobiet. Kiedy poznaje Lucy (Drew Barrymore) po raz pierwszy w życiu naprawdę się zakochuje i porzuca życie playboya. Jest tylko jedna przeszkoda stojąca na drodze do pełnego szczęścia. Lucy cierpi na częste utraty pamięci i nie pamięta poprzednich dni. Henryemu pozostaje tylko jedno - postanawia spotykać się z Lucy codziennie, mając nadzieję, że pewnego dnia dziewczyna przypomni go sobie i odwzajemni jego uczucie.

dd n
Tytuł oryginalny: 50 First Dates
Wydanie: 1 Blu-ray
Reżyseria: Peter Segal
Obsada: Adam Sandler, Dan Aykroyd, Sean Astin, Drew Barrymore, Allen Covert, Amy Hill, Rob Schneider, Lusia Strus

Opis: Henry Roth (Adam Sandler) jest weterynarzem, mieszkającym na Hawajach, który spędza miło czas w towarzystwie odpoczywających na wyspie kobiet. Kiedy poznaje Lucy (Drew Barrymore) po raz pierwszy w życiu naprawdę się zakochuje i porzuca życie playboya. Jest tylko jedna przeszkoda stojąca na drodze do pełnego szczęścia. Lucy cierpi na częste utraty pamięci i nie pamięta poprzednich dni. Henryemu pozostaje tylko jedno - postanawia spotykać się z Lucy codziennie, mając nadzieję, że pewnego dnia dziewczyna przypomni go sobie i odwzajemni jego uczucie.

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen
Format i język dźwięku: angielski (Dolby Digital 5.1), włoski (PCM 5.1), włoski (Dolby Digital 5.1), hiszpański (PCM 5.1), hiszpański (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, czeskie, duńskie, fińskie, hiszpańskie, norweskie, polskie, portugalskie, szwedzkie, węgierskie, włoskie
Format obrazu: 1080p 2.40:1

Czas: 99 minut
Rok produkcji: 2004