Alvin i wiewiórki - Blu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Imperial CinePix
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 69.90 zł
Podziwiane od lat na całym świecie śpiewające wiewiórki z Alvinem na czele debiutują w filmie pełnometrażowym!! Zobacz przezabawny, rozśpiewany obraz, który zachwyci każdego wielbiciela muzykalnych futrzaków!

ddb 

Tytuł oryginalny: Alvin and the Chipmunks
Wydanie: 1 Blu-ray
Reżyseria: Tim Hill
Obsada: Postacie animowane

Opis: Podziwiane od lat na całym świecie śpiewające wiewiórki z Alvinem na czele debiutują w filmie pełnometrażowym!! Zobacz przezabawny, rozśpiewany obraz, który zachwyci każdego wielbiciela muzykalnych futrzaków!
Pod dach borykającego się z niemocą twórczą i innymi problemami autora tekstów Davea Sevillea trafiają trzy urocze i rozbrykane wiewiórki: Alvin, Simon i Teodor. Po odkryciu ich muzycznych talentów, Dave pomaga nowym przyjaciołom zdobyć szczyty list przebojów. Na sukcesie nowych gwiazd muzyki rozrywkowej żeruje jednak chciwy producent muzyczny, który wysyła wiewiórki na wycieńczającą trasę koncertową. Teraz przyszłość zespołu i przyjaźń w nowej rodzinie zależą tylko od Davea...

Dodatki: Chip-Chip Hooray! Chipmunk history, Hitting the harmony, High-definition trailers
Format i język dźwięku: węgierski (Dolby Digital 5.1), polski dubbing (Dolby Digital 5.1), czeski (Dolby Digital 5.1), angielski (DTS-HD 5.1), włoski (DTS), hiszpański (DTS), rosyjski (DTS), portugalski (Dolby Digital 5.1), kastylijski (DTS)
Napisy: angielskie, arabskie, bułgarskie, chorwackie, czeskie, estońskie, greckie, hebrajskie, islandzkie, litewskie, łotewskie, polskie, portugalskie, rosyjskie, rumuńskie, rumuńskie, serbskie, słoweńskie, tureckie, ukraińskie, włoskie
Format obrazu: 1080p 1.85:1, 1080p 16:9

Czas: 92 minut
Rok produkcji: 2007