Dzwoneczek [Blu-Ray]

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Galapagos
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 59.90 zł 52.00 zł

Wierny tradycji największych klasyków Disneya, Dzwoneczek jest zupełnie nową filmową wyprawą do urokliwego świata, który pokocha cała rodzina.

 

dd d pn 

Tytuł oryginalny: Tinker Bell

Wydanie: [Blu-Ray]
Reżyseria: Bradley Raymond
Obsada: Postacie animowane

Opis: Wierny tradycji największych klasyków Disneya, Dzwoneczek jest zupełnie nową filmową wyprawą do urokliwego świata, który pokocha cała rodzina.
Oto początek magicznej podróży do tajemniczego świata zwanego Przystanią Elfów. Dzwoneczek debiutuje w filmie pełnometrażowym - Dzwoneczek. Teraz po raz pierwszy usłyszycie głos i poznacie dzieje najsłynniejszej, znanej i kochanej na całym świecie wróżki.
Zastanawialiście się kiedyś nad potęgą natury? Skąd biorą się światła i barwy zmieniających się pór roku? Czas wyruszyć w pełną przygód wyprawę i odkryć tajemnicę. To Dzwoneczek i cztery wróżki - jej najlepsze przyjaciółki - zamieniają zimę w wiosnę. Dzięki potędze wiary, zaufania i odrobiny magicznego pyłu dowiecie się, że najważniejsze w życiu jest bycie uczciwym wobec siebie i własnych marzeń.

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen, Jak zostać wróżką?, Magiczny przewodnik po Przystani Elfów, Odwieczny cud, jak powstała Przystań Elfów, sceny niewykorzystane
Format i język dźwięku: islandzki (Dolby Digital 5.1), fiński (Dolby Digital 5.1), duński (Dolby Digital 5.1), arabski (Dolby Digital 5.1), polski dubbing (Dolby Digital 5.1), angielski (PCM 5.1), angielski (Dolby Digital 5.1), szwedzki (Dolby Digital 5.1), norweski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, arabskie, duńskie, fińskie, islandzkie, norweskie, polskie, szwedzkie
Format obrazu: 1080p 16:9

Czas: 78 minut
Rok produkcji: 2008