Butelki zwrotne - Blu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: TIM
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 59.90 zł
Josef, wykładowca literatury na uniwersytecie, zauważa pewnego dnia, że nie rozumie swoich uczniów, a praca nie sprawia mu już radości. Decyzja o porzuceniu akademickiej kariery martwi jego żonę, która obawia się, że teraz humory małżonka będzie musiała znosić od rana do wieczora.

dts 
 
Tytuł oryginalny: Vratne lahve
Wydanie: 1 Blu-ray
Kategoria: Komedia, Obyczajowy, Promocja Ciacho
Reżyseria: Jan Sverak
Obsada: Ondrej Vetchy, Zdenek Sverak, Miroslav Taborsky, Jiri Schmitzer, Jiri Machacek, Pavel Landovsky, Alena Vranova, Jan Budar, Filip Renc, Vera Tichankova

Opis: Josef, wykładowca literatury na uniwersytecie, zauważa pewnego dnia, że nie rozumie swoich uczniów, a praca nie sprawia mu już radości. Decyzja o porzuceniu akademickiej kariery martwi jego żonę, która obawia się, że teraz humory małżonka będzie musiała znosić od rana do wieczora. Na szczęście Josef nie zamierza zostać nudnym emerytem. Wiele prób zmiany zawodu nie przynosi sukcesu, np. pomysł, by zostać jedynym w Pradze kurierem rowerowym w wielu emerytalnym. Josef odnajdzie się dopiero gdy przyjmie posadę w ... punkcie skupu butelek w supermarkecie. 
Obecność wielu kupujących będzie wyjątkową okazją do zaskakujących spotkań interesujących ludzi. Małe okienko punktu skupu butelek stanie się oknem na świat przeżyć, radości, problemów niezwykłych ludzi, którzy otwierać będą przed Josefem swoje serca. To supermarket a nie szkoła będzie prawdziwą lekcją życia dla bohatera i jego klientów. 
(Informacja dystrybutora)

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen
Format i język dźwięku: czeski (DTS-HD 5.1), polski lektor (DTS-HD 5.1), angielski (DTS-HD 5.1)
Napisy: angielskie, niemieckie, polskie, słowackie
Format obrazu: 1080p 16:9

Czas: 100 minut
Rok produkcji: 2007