Księżniczka i żaba (Disney) [Blu-Ray]

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Galapagos
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Usually within 24 hours.
  • 119.00 zł 56.00 zł
Twórcy "Małej Syrenki" oraz "Aladyna" przedstawiają nową, wyjątkową bajkę Disneya, w której tradycja łączy się z nowoczesnością. Dzięki zaskakującej wariacji na temat najsłynniejszego pocałunku świata dowiesz się, co tak naprawdę się stało, gdy księżniczka pocałowała żabę.

dd4  

Tytuł oryginalny: The Princess and the Frog 
Wydanie: 1 Blu-ray


Reżyseria: John Musker, Ron Clements
Obsada: Postacie animowane

Opis: Twórcy "Małej Syrenki" oraz "Aladyna" przedstawiają nową, wyjątkową bajkę Disneya, w której tradycja łączy się z nowoczesnością. Dzięki zaskakującej wariacji na temat najsłynniejszego pocałunku świata dowiesz się, co tak naprawdę się stało, gdy księżniczka pocałowała żabę.
Oszałamiająca animacja, porywająca muzyka i niezapomniane postaci sprawiają, że ta zabawna przygoda wręcz wyskakuje z ekranu! Wejdź w świat księżniczki Tiany, gdzie żaby gadają, aligatory śpiewają, a świetliki usychają z miłości.
Wybierz się z nią w niesamowitą podróż przez magiczne mokradła Luizjany, podczas której przekonasz się, że w życiu najważniejsza jest miłość, rodzina i przyjaźń.
"Księżniczka i Żaba" to niezwykły, przepełniony humorem oraz ciepłem film, który przyniesie mnóstwo radości tobie i twoim bliskim!

Dodatki: DVD z filmem "Księżniczka i żaba", komentarz audio twórców, sceny niewykorzystane z wprowadzeniem, portrety księżniczek - gra, Magia w Bayou, wielki powrót tradycyjnej animacji, czarny charakter wyczarowany, jak ożywają rysunki?, galerie i zwiastuny oraz dużo więcej...
Format i język dźwięku: węgierski (Dolby Digital 5.1), grecki (Dolby Digital 5.1), polski dubbing (Dolby Digital 5.1), angielski (Dolby Digital 5.1), rosyjski (Dolby Digital 5.1), litewski (Dolby Digital 5.1), estoński (Dolby Digital 5.1), ukraiński (Dolby Digital 5.1)
Napisy: brak
Format obrazu: 1080p 16:9, 1080p 1.85:1

Czas: 98 minut
Rok produkcji: 2009