Matrix Rewolucje - Premium Collection [Blu-Ray]

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Galapagos
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 66.00 zł

 
Tytuł oryginalny: The Matrix Revolutions (Blu-ray)

Wydanie: Blu-Ray

W oszałamiającym ostatnim rozdziale trylogii Matrix bohaterowie stają u progu zwycięstwa lub unicestwienia w epickiej wojnie przeciwko Maszynom. Dla Neo oznacza to jedno: musi podążyć tam, dokąd nie ośmielił się wyruszyć żaden człowiek - do Miasta Maszyn i stawicz czoła zbuntowanemu programowi Smithowi, który zyskał niewyobrażalną moc. Dla scenarzystów-reżyserów braci Wachowskich oraz producenta Joela silvera oznacza to, że muszą wykroczyć poza niezwykłą inwencję wizualną, którą zaprezentowali w dwóch pierwszych filmach. Nastał czas rewolucji.

Wszystko co ma początek, ma też koniec. 

W zapierającej dech w piersiach scenie kończącej Matrix Reaktywacje, Neo (KEANU REEVES) zrobił kolejny krok na drodze ku prawdzie, której początek miał miejsce w końcowym scenach Matrixa - przemiana wyczerpała jednak jego moce, leży bezsilny na ziemi niczyjej, gdzieś pomiędzy Matrixem i Światem Maszyn. Podczas gdy Trinity (CARRIE-ANNE MOSS) strzeże ciała pogrążonego w śpiączce Neo, Morfeusz (LAURENCE FISHBURNE) zmaga się ze świadomością, że Wybraniec, w którego wierzył całe życie, jest jedynie kolejnym systemem kontroli, wymyślonym przez budowniczych Matrixa.
W filmie "Matrix Rewolucje", końcowym rozdziale trylogii Matrix, epicka wojna pomiędzy ludźmi i maszynami zbliża się do finału: siły wojskowe Syjonu, którym pomagają odważni ochotnicy cywilni, tacy jak Zee (NONA GAYE) i Dzieciak (CLAYTON WATSON), rozpaczliwie walczą z inwazją Strażników. W tym samym czasie armia Maszyn drąży tunel wprost do ostatniej twierdzy ludzi. W obliczu totalnej zagłady mieszkańcy bastionu walczą nie tylko o życie, ale o przyszłość całej ludzkości.
Nie wiedzą jednak, że ich szeregi są infiltrowane od środka: wyzwolony program Smith (HUGO WEAVING) przejął Bane'a (IAN BLISS), członka załogi jednego z poduszkowców floty Syjonu. Z każdą sekundą Smith rośnie w siłę, nie kontrolują go nawet Maszyny. Grozi zniszczeniem ich imperium, realnego świata i Matrixa. Wyrocznia (MARY ALICE) przekazuje Neo ostatnie rady, które ten przyjmuje, w pełni świadomy, że jest ona jedynie programem, a jej słowa mogą być po prostu kolejną warstwą oszustw, przynależną do wielkiego schematu Matrixa. 
Z pomocą Niobe (JADA PINKETT SMITH), Neo i Trinity decydują się na podróż, jakiej nie odbył wcześniej żaden człowiek - wychodzą na zdradziecką powierzchnię, wędrują poprzez spaloną Ziemię do serca niebezpiecznego Miasta Maszyn. W tej ogromnej, przepełnionej maszynami metropolii, Neo staje twarzą w twarz z największą potęgą świata maszyn - z Deus Ex Machina - i udaje mu się wynegocjować układ, który jest jedyną nadzieją dla ginącego świata. 
Wojna zakończy się tej samej nocy, a przeznaczenie Neo i los dwóch cywilizacji zależy od wyniku konfrontacji ze Smithem.
(Informacja dystrybutora)

Kategoria: science fiction 
Czas trwania: 129 min. 
Obsada: Keanu Reeves, Laurence Fishburne, Carrie-Anne Moss, Hugo Weaving, Jada Pinkett Smith, Monica Bellucci, Harold Perrineau Jr., Harry J. Lennix, Nona M.Gaye, Sing Ngai, Nathaniel Lees, Anthony Wong 
Reżyseria: Andy Wachowski, Larry Wachowski 
Scenariusz: Andy Wachowski, Larry Wachowski 
Muzyka: Don Davis 
Dodatki: 
bezpośredni dostęp do scen
zwiastun filmowy "Rewolucje"
ponowne doładowanie - tajemnice realizacji ostatniego rozdziału trylogii
rewolucje komputerowe - arsenał nieprawdopodobnych efektów specjalnych
superstarcie - kulisy realizacji ostatniej walki Neo ze Smithem
gra przyszłości: Matrix Online
zanim nadeszły Rewolucje - kalendarium Matrix
ewolucje w trzech wymiarach - wielowymiarowa galeria szkiców produkcyjnych
Rok produkcji: 2003 
Data premiery: 8.12.2008
Dźwięk: DOLBY DIGITAL TrueHD 5.1, DOLBY DIGITAL 5.1
Wersja językowa: angielska, polska - lektor, węgierska, turecka, tajska, rosyjska, czeska
Napisy: polskie, angielskie, łotewskie, węgierskie, tureckie, tajskie, słoweńskie, serbskie, rumuńskie, rosyjskie, portugalskie, litewskie, islandzkie, indonezyjskie, hebrajskie, estońskie, czeskie, chorwackie, chińskie, bułgarskie, arabskie

Format obrazu: 2.40:1 Szerokoekranowy (16:9) Anamorficzny