Mój brat niedźwiedź 2 (Disney) [DVD]

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Filmostrada
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Available
  • 29.98 zł 29.00 zł
Wróciliśmy w całkiem nowym filmie. I to nie tylko my, łosie, ale też wielki niedźwiedź czyli Kenai i mały niedźwiadek, jego brat czyli Koda.

dd1

Tytuł oryginalny: Brother Bear II
Wydanie: 1 DVD
Reżyseria: Ben Gluck
Obsada: Postacie animowane

Opis: Wróciliśmy w całkiem nowym filmie. I to nie tylko my, łosie, ale też wielki niedźwiedź czyli Kenai i mały niedźwiadek, jego brat czyli Koda. Jest też nowa dziewczyna - Nita. Nita znała Wielkiego Niedźwiedzia dawno temu, kiedy jeszcze nie był niedźwiedziem. To było w pierwszym filmie, pamiętasz? No, nieważne, w każdym razie ona i Kenai myśleli, że będą zawsze razem, nawet mimo tego, że czasem żarli się między sobą jak, z przeproszeniem, dwa wściekłe bobry. No dobra, a teraz Wielkie Duchy mówią, że oboje muszą odbyć daleką, fascynującą podróż, aby przełamać urok. Więc nie kombinuj, tylko przyłącz się do mnie i mojego brata - o, są jeszcze dwie nowe łośki w tej historii - i ruszajmy na spotkanie dzikiej przygody.

Dodatki: Dostęp do wybranych scen, Gra: Na łowy, Tworzenie muzyki do filmu
Format i język dźwięku: węgierski (Dolby Digital 2.0), grecki (Dolby Digital 2.0), bułgarski (Dolby Digital 2.0), polski dubbing (Dolby Digital 2.0), czeski (Dolby Digital 2.0), angielski (Dolby Digital 5.1)
Napisy: angielskie, bułgarskie, chorwackie, czeskie, greckie, polskie, słoweńskie, węgierskie
Format obrazu: 1.78:1
Czas: 75 minut

Rok produkcji: 2006