Seks w wielkim mieście - wersja rozszerzona - Blu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Galapagos
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 62.00 zł

Tytuł oryginalny: Sex and the City (Extended Cut)

Wydanie: BLURAY

Miłość i metki - najgorętsze w tym sezonie
Seks w wielkim mieście, kinowa wersja jednego z najpopularniejszych seriali wszech czasów uhonorowanego aż siedmioma nagrodami Emmy w reżyserii Michaela Patricka Kinga (serial Seks w wielkim mieście) z gwiazdorską obsadą dobrze znaną z małego ekranu: zdobywczynią czterech Złotych Globów Sarą Jessicą Parker, pięciokrotnie nominowaną do nagrody Emmy Kim Cattrall, zdobywczynią Emmy Cynthią Nixon i nominowaną do Emmy oraz do Złotego Globu Kristin Davis. 

Rozmiar ma znaczenie. Przynajmniej jeśli chodzi o ekran...
Pełnometrażowa wersja Seksu w wielkim mieście to film, na który czekały miliony fanek i fanów na całym świecie. Wreszcie poznają odpowiedzi na nurtując ich pytania. Czy Carrie i Big zdecydują się na ślub? Czy Samantha faktycznie spełni się w związku monogamicznym? Czy Charlotte uda się wreszcie zajść w ciążę i urodzić dziecko? I, wreszcie, czy nic nie przeszkodzi w sześciu Mirandy i Steve'a? 

Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker), popularna pisarka i ikona mody powraca by opowiedzieć o dalszych losach swoich i swoich najlepszych przyjaciółek: Samanthy (Kim Cattrall), Charlotte (Kristin Davis) i Mirandy (Cynthia Nixon). Fabuła pełnometrażowego Seksu w wielkim mieście rozpoczyna się cztery lata po wydarzeniach opowiedzianych w serialu. Przez ten czas wiele się zmieniło. Samantha wyprowadziła się do Kalifornii, ale często wpada do Nowego Jorku, a Charlotte i Miranda opiekują się swoimi mężczyznami i dziećmi. Główną bohaterką opowieści pozostaje wciąż Carrie Bradshaw. Pisarka od lat jest partnerką przystojnego pana Biga. Jednak ten dopiero teraz naciska by zamieszkali razem. Wspólnie wybierają piękny apartament na najwyższym piętrze nowojorskiej kamienicy. Ale, jak to w życiu bywa, od planów do realizacji droga daleka, a decyzja o wspólnym zamieszkaniu stanie się początkiem wydarzeń, w które zaangażowane zostaną nie tylko Carrie, ale również je przyjaciółki. 
(GALAPAGOS)
 
Kategoria: komedia romantyczna 
Czas trwania: 135 min. 
Obsada: Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis, Cynthia Nixon, Chris Noth 
Reżyseria: Michael Patrick King 
Scenariusz: Michael Patrick King, Candance Bushnell 
Muzyka: Aaron Zigman 
Rok produkcji: 2008 
Data premiery: 14.12.2008
Dźwięk: DOLBY DIGITAL 5.1
Wersja językowa: angielska
Napisy: polskie, angielskie

Format obrazu: 1.78:1 Szerokoekranowy (16:9) Anamorficzny