Wściekły byk - Blu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Imperial CinePix
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 59.90 zł
Wściekły Byk to jeden z najdoskonalszych owoców współpracy Scorsese i De Niro. De Niro tworzy niezapomnianą, nagrodzoną Oscarem kreację wcielając się w postać boksera Jakea La Motty.

 dd 

Tytuł oryginalny: Raging Bull
Wydanie: 1 Blu-ray
Reżyseria: Martin Scorsese
Obsada: Joseph Bono, Frank Adonis, Mario Gallo, Frank Vincent, Joe Pesci, Cathy Moriarty, Robert De Niro, Nicholas Colasanto, Theresa Saldana, Frank Topham, Lori Anne Flax, Charles Scorsese

Opis: Wściekły Byk to jeden z najdoskonalszych owoców współpracy Scorsese i De Niro. De Niro tworzy niezapomnianą, nagrodzoną Oscarem kreację wcielając się w postać boksera Jakea La Motty. Film jest oparty na historii życia słynnego boksera; ukazuje czasy jego triumfów i porażek aż po dni gorzkiej starości. Nieokiełznana natura, siła i agresja na ringu czyniły z La Motty prawdziwą , niepokonaną bestię, w życiu prywatnym natomiast wpędziły go w błędne koło szaleństwa i furii.Przygotowując się do roli De Niro przez rok trenował z La Mottą, w wyniku czego sceny walk przeszły do historii kina ze względu na swój niezwykły realizm.

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen
Format i język dźwięku: węgierski (Dolby Digital 5.1), niemiecki (DTS 5.1), czeski (Dolby Digital 2.0), polski lektor (Dolby Digital 5.1), angielski (DTS-HD 5.1), włoski (DTS 5.1), hiszpański (DTS 5.1), francuski (DTS 5.1)
Napisy: angielskie, bułgarskie, chorwackie, duńskie, estońskie, fińskie, francuskie, greckie, hebrajskie, hiszpańskie, holenderskie, japońskie, niemieckie, norweskie, słoweńskie, szwedzkie, włoskie
Format obrazu: 1080p 16:9

Czas: 129 minut
Rok produkcji: 1980