Zamiana - Blu-ray

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Monolith
  • Weight: 0.1 kg
  • Availability: Realization time - 3 to 5 days.
  • 69.90 zł 49.90 zł
Plejada gwiazd polskiego kina (Wolszczak, Gąsowski, Liszowska, Tyszkiewicz, Szapołowska, Śleszyńska, Kulesza, Tyniec) w komedii sextremalnej,

 dts FILM POLSKI   


Tytuł oryginalny: Zamiana
Wydanie: 1 Blu-ray
Reżyseria: Konrad Aksinowicz
Obsada: Grażyna Wolszczak, Piotr Gąsowski, Joanna Liszowska, Krzysztof Tyniec

Opis: Plejada gwiazd polskiego kina (Wolszczak, Gąsowski, Liszowska, Tyszkiewicz, Szapołowska, Śleszyńska, Kulesza, Tyniec) komedii sextremalnej, która w oparach absurdu i ciętego humoru opowiada o trudnych relacjach damsko-męskich.
Para prezydencka przeżywa kryzys rodzinny. Pan Prezydent (Piotr Gąsowski) jest typem supermacho i bardzo lubi kobiety. Pani Prezydentowa (Grażyna Wolszczak) samotnie spędza wieczory, oglądając męża jedynie na ekranie telewizora. Kolejny romans Prezydenta z asystentką (Joanna Liszowska) wywołuje falę zaskakujących przemian. Od tego momentu ogromne poparcie społeczne dla Prezydenta drastycznie spada, a kolejna kadencja wisi na włosku. Dziwnym splotem wydarzeń głównym kontrkandydatem w wyborach prezydenckich jest jego żona. To jednak nie koniec problemów bohaterów. Pan Prezydent traci swoją męskość i zmienia się powoli w kobietę a jego żona jest coraz bardziej silna, niezależna i... męska.

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen
Format i język dźwięku: polski (DTS-HD 5.1)
Napisy: angielskie
Format obrazu: 1080i 16:9, 1080i 2.35:1

Czas: 100 minut
Rok produkcji: 2009